Halı Koltuk Perde Yolluk Battaniye Yıkama ve Temizleme
HEMEN ARA > 0 533 156 41 76

Dilovası Halı Yıkama Firması

Neden Dilovası Halı Yıkama İle Çalışmalısınız

Dilovası halı yıkama , müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için bir çok makineyle bu bölgedeki en prestijli ve komplesk firma olmanın gururunu yaşıyor.  Halı yıkama sadece bir eylem değildir aynı zamanda uzmanlık gerektiren bir iştir. Özellikle leke çıkarma işlemi tam anlamıyla ustalık ve uzmanlık gerektiren bir alandır. Onlarca leke vardır ve bu lekelerin hepsine ayrı ayrı formüller uygulanmalıdır. Mesela bir lekeye uyguladığınız bir formül diğer lekeyi çıkarmayabilir. Dolayısıyla yaparak yaşayarak öğrenmek ve bunu tecrübe haline getirmek en önemlisi ve en değerli olan kısmıdır. Dilovası halı yıkama firması olarak faaliyet gösteren, yedi iklim halı yıkama firması tecrübeli ve uzman kadrosuyla, her lekeye bir formül geliştirip ve bu formülleri gelen halıdaki lekelere uygulayarak %100 başarılı olduğunu ispatlamıştır.

Dilovası Halı Yıkama nın Vizyonu Ve Misyonu

Dilovası halı yıkama olarak yaptığımız işe saygı duyuyoruz ve sadece basit bir yıkama işi olarak görmüyoruz. Halı yıkamanın bir sanat olduğu bilincindeyiz. Çünkü çıkmayan her leke için geliştirilen yeni formüller ve bu formüllerin başarılı olması bir süreç gerektirir. Bu süreci başarıya ulaştırmak ise tamamen sanat işidir. Dilovası halı yıkama firmaları arasında işini en çok dikkate alan ve bu alanda kendini geliştirerek yeni vizyon sahibi olan başka bir firma görme ihtimaliniz çok zayıftır. Türkiyenin bir çok yerinde halı yıkama işi yapılsada çok az yerde halılar hijyen kuralları gözeterek yıkanıyor. Biz yedi iklim halı yıkama ailesi olarak şunun farkındayız, halılarımız özellikle çocuklarımızın en çok temas ettiği yerlerden bir tanesi olduğu için özellikle yabancı kimyasallar kullanmamaya çalışıyoruz. Aynı zamanda aslımı olan çocuklar varsa parfüm kullanmamaya gayret ediyoruz. Çünkü kullanılan parfüm çocuğun solunum yolunda yoğuşarak astımı tetikleyebilir ve böylece basit bir halı gibi görünsede çocuğunuzu hastanelik edebilir. Ayrıca şunu çok iyi biliyoruz ki çocukların vücutları büyüklere göre çok daha hassatır ve mikrop kapma ihtimali de bir o kadar fazladır.

Ekipmanlarla Dilovası Halı Yıkama Firması

Bizler halının derinlemesine temizlenmesi konusunda gerekli makinleri envanterlerimize eklemiş bulunmaktayız. Tabi sadece dilovası halı yıkama işi yapmamaktayız bunun yanında koltuk yıkama da en profesyonel olduğumuz alanlardan bir tanesidir. Bildiğiniz üzere koltuklar hergün en fazla temas ettiğimiz yerlerin başında gelmektedir. Bu nedenle koltukların kirlenmesi de en olağan şeylerden bir tanesidir. Bu durumda sizlerin en çok ihtiyaç duyacağı işlem ise koltuk yıkama işlemidir. Koltuk yıkama işlemi halı yıkama işlemine göre çok daha zordur. Çünkü halı yıkama işlenminde biz halınızı evinizden alıp dilovası halı yıkama işletmesine götürüp ora da önce çırpma makinesi koyuyor çırpyoruz daha sonra leke tespiti yapıyoruz. Leke tespiti yapılan halınız daha sonra halı yıkama işlemine alınıyot ve otomotik makinelerde el değmeden yıkanıyor. Yıkandıktan sonra tekrar göz kontrolü yapılan halıda leke tespiti yapıldıysa tekrar tekrar makineye sokuluyor ve gerekli yerlere gerekli formüller uygulanarak lekenin çıkması sağlanıyor. Burada ki işlemi biten halı daha sonra halı sıkma ve durulama makinesine alınarak %5 nemli kalacak şekilde halı sıkma makinesinde sıkma işlemine tabii tutuluyor.

Dilovası Halı Yıkama da İşler Nasıl İlerliyor

Dilovası halı yıkama firmasına gelen bu halı daha sonra sıkma makinesinde çıkarılarak halı askılıklarına asılıp burada kurumaya alınıyor. Kuruyan halıyı inceleme masasına alıp son bir kez inceledikten sonra eğer bir problem yoksa parfümleyip poşete sarıyor daha sonra gerekli adrese gönderiyoruz. Ancak koltuk yıkamanında halı yıkamadan kalır yanı yok. Koltuk yıkama işi ise çok daha meşekkatli bir iş olmasına rağmen biz işimizi severek yapıyoruz. Şöyle ki siz koltukalrınızın yıkanacağını bize bildirdikten sonra biz yaklaşık 30 40 kg ağırlığındaki koltuk yıkama makinesi ve gerekli leke sökücü ve şampuanlarla adresinize kadar geliyor ve burada sizin bize göstermiş olduğunuz koltuklarda gerekli işlemleri yapıyoruz. Bu işlemler lekelerin younluğuna göre bazen saatlerce sürebiliyor.Özellikle bu işi ev ortamında yapmamızda ayrıca bize zorluklar çıkarabilmektedir.

Dilovası Halı Yorgan Battaniye Yıkama

Dilovası halı yıkama firmamız sadece halı yıkama veya koltuk yıkama işi de yapmamakta bunu yanında yorgan ve battaniye de yıkamaktadır. Bildiğiniz üzere yorganlar ve battaniyeler çok daha ağır oldukları için evdeki çamaşır makinelerine sığmamaktadır ancak endüstriyel çamaşır makineleriyle yıkanabilmektedir. Bu durumda kadınlarımız battaniye ve yorgan yıkama için bizimle çalışmak durumunda kalıyorlar ancak bazı kadınlarımız ısrarla çok ağır olan ve evdeki çamaşır makinelerinde yıkanmayacak olan battaniye ve yorganları zorla çamaşır makinesine sığdırmakta ve burada yıkamaktadır. Kazandıklarını zanneden kadınlarımız aslında aile bütçesini çok daha zarara uğratma riskini göz önünde bulundurmuyorlar. Ağır ve ıslak battaniyeler çamaşır makinesinin tamburuna ve motoruna müthiş zarar vermekte ve günümüz şartlarında bir çamaşır makinesinin fiyatı 3 bin tl civarındadır. Ancak bir battaniye ve yoran yıkatmanın maliyeti ise 30 tl dir. Bunu göz önünde bulundurmayan kadınlarımız aslında çok daha büyük bir riski göze aldıklarını her seferinde unutmaktadırlar. Dilovası halı yıkama firması bu bölgedeki kadınlarımızı bu konuda uyarmakta ve hatta bu anlamda farkındalık yaratmak adına dönem dönem çeşitli kampanyalar da düzenlemektedir.

Dilovası Halı Yıkama da Yedi İklim Adı Üzerine   

Dilovası halı yıkama firması olarak bölge halkının çıkarlarını kendi çıkarlarımız üzerinde tutuyor ve bu bölgede hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bu firma sadece bir halı yıkama firması değil aynı zamanda dilovasının demografik yapısı ve insan prototipi gereği burada bir aile sıcaklığı ile görev yapmaktadır. Dolayısıyla bölge insanına gerekli toleransı sağlamakta ve gerekli kampanyaları düzenlemektedir. Dilovası halı yıkama firması olarak ‘’yedi iklim’’ adını nereden aldık diye merak ederseniz bu firmayı kuran ve yöneten kişinin aslında bir kpss mağduru olduğu ve adını  kpss alanında çok meşhur olan ‘’yedi iklim yayınları’’ olarak ta bilinen bir kitap yayınından aldığı aşikardır. Olsun bizler hiçbir zaman yılmadık ve yılmayacağız. Hayat bize bir kapısını kapamış olabilir ama biz o kapının önünde oturup ağlarsak bu iş olmaz. Hayatın diğer kapılarını da aralamalıyız, hayat tek bir kapıdan ibaret değil ve bizim umudumuz tek bir kapıya sığacak kadar küçük olmamalı, her zaman Allaha şükrettim ve emek sarfettim. Allah emeğin karşılığını verendir, bizler yeterki gayret edelim ve bazı işlere bismillah demeyi bilelim. dilovası halı yıkama fabrikasıMevlana nın şu sözünü de hatırlatmak isterim; sen yürük ki yol sana görülsün, biz yürümeye başladık inşallah yol bize görülür. İşte bizim ‘’yedi iklim’’ adının da böyle bir hikayesi var.

Dilovası Halı Yıkama Firmasının Misyonu

Dilovası halı yıkama olarak işe başladığımız bu günlerde umarım çok daha büyük bir temizlik firması olarak karşınıza çıkabiliriz. Biz şundan çok umutluyuz, eğer işimizi dürüst ilkelere dayandırır ve ayı şekilde temiz işçilikle taçlandırırsak çok daha hızlı yol alacağımızdan eminiz. Dilovası halı yıkama friması olarak kendimize ve işimize güveniyoruz. Her zaman bir firmanın vizyonu ve misyonu olması gerektiği taraftarıyım. Çünkü bir firmanın vizyonu olmazsa o firma at gözlüğü takıyordur ve kısa vadeli başarılı olama imkanını yakalayabilir ama uzun vadede başarısız olacağı aşikardır. Biz dilovası yedi iklim halı yıkama firması olarak işe başlamadan vizyonumuzu belirledik ve bu çerçevede yol alma kararı aldık. Siz de vizyonu ve iş ahlakı olan bir firma ile çalışarak kendinize en büyük iyiliği yapmış olursunuz. Dilovası halı yıkama firması da işte tam olarak bu anlamda sizin yanınızda sizde bizimle çalışın kaliteyi ve farkı yakından yaşayın. Sevgiler..

Bir cevap yazın